Benodigdheden bij een aanvraag

Aanvragen door een gemeente

Om als gemeente een aanvraag te doen voor een beroepsverkeersregelaar dient u enkele documenten te overleggen via Aanstellingspas.nl. De benodigde documenten verschillen per soort aanvraag. Hieronder lichten wij de verschillende benodigdheden voor u toe.

Nieuwe pas

U heeft het volgende nodig met betrekking tot de verkeersregelaar waarvoor u de aanvraag doet:

  • 9-cijferige waarmerk.
    Het getuigschrift/certificaat mag op de dag van aanvraag niet ouder dan zes maanden zijn. Indien dit niet het geval is, dan dient de verkeersregelaar opnieuw examen te doen.
  • Pasfoto

De Verklaring Omtrent het Gedrag dient de gemeente zelf te controleren, maar hoeft niet tijdens de aanvraag geüpload te worden. De gemeente geeft zelf als wegbeheerder een gemeentelijke aanstelling af. SVNL faciliteert in dit geval slechts de Aanstellingspas.

Een bestaande pas verlengen

U heeft het volgende nodig met betrekking tot de verkeersregelaar waarvoor u de aanvraag doet:

  • Bij voorkeur het huidige pasnummer
  • Pasfoto

De Verklaring Omtrent het Gedrag dient de gemeente zelf te controleren, maar hoeft niet tijdens de aanvraag geüpload te worden. De gemeente geeft zelf als wegbeheerder een gemeentelijke aanstelling af. SVNL faciliteert in dit geval slechts de Aanstellingspas.

Een duplicaat

U heeft het volgende nodig met betrekking tot de verkeersregelaar waarvoor u de aanvraag doet:

  • Bij voorkeur het huidige pasnummer
  • Pasfoto

Een omzetting/bijplaatsing

U heeft het volgende nodig met betrekking tot de verkeersregelaar waarvoor u de aanvraag doet:

Indien u de Aanstellingspas gelijk wilt verlengen, dient de gemeente de Verklaring Omtrent het Gedrag zelf te controleren. Deze hoeft niet tijdens de aanvraag geüpload te worden. De gemeente geeft zelf als wegbeheerder een gemeentelijke aanstelling af. SVNL faciliteert in dit geval slechts de Aanstellingspas

Een vrijstelling

U heeft het volgende nodig met betrekking tot de verkeersregelaar waarvoor u de aanvraag doet:

  • Pasnummer
  • Geboortejaar