Bewijs van Opdrachten

Om als werkgever in aanmerking te komen voor het aanvragen van een landelijke bevoegdheid dient u eerst een Bewijs van Opdrachten (BVO) te overleggen. Hierna kunt u een Aanstellingspas aanvragen. Met het Bewijs van Opdrachten toont u aan dat er werk is voor verkeersregelaars in meerdere niet aangrenzende gemeenten en niet uitsluitend één provincie. 

Dit kan zijn: 

  • Een factuur (met onleesbare bedragen) waaruit bovenstaande blijkt met bewijs van betaling;
  • Een getekende opdrachtbon van een opdrachtgever waaruit bovenstaande blijkt;
  • Een ondertekend(e) brief of bericht van een opdrachtgever waaruit bovenstaande blijkt;
  • Een getekende overeenkomst betreffende de opdracht op basis van bovenstaande. 

De opdrachten worden beoordeeld door Rijkswaterstaat. Wanneer dit is gedaan ontvangt u hierover een bericht. Bij goedkeuring kunt u beginnen met het aanvragen van een Aanstellingspas.

Indien u (nog) geen landelijk Bewijs van Opdrachten kunt overleggen, dan vallen uw opdrachten onder een gemeentelijke aanstelling. Hiervoor kunt u contact opnemen met de desbetreffende gemeente waar uw opdracht(en) plaats gaan vinden. Zij kunnen voor u een Aanstellingspas met gemeentelijke aanstelling aanvragen op www.aanstellingspas.nl.