Beëindiging werkzaamheden bij een gemeente

Als een ambtenaar uit dienst treedt of als de werkzaamheden wijzigen, dan dient de Aanstellingspas bij de gemeente te worden ingeleverd. U kunt een verzoek sturen naar helpdesk@aanstellingspas.nl om de Aanstellingspas ongeldig te laten verklaren. U vermeldt hierbij de voorletters en achternaam, geboortedatum, pasnummer en de reden (bijvoorbeeld: uit dienst). De Aanstellingspas is hierna ongeldig, maar de aanstelling blijft geldig tot de einddatum.

De ingeleverde Aanstellingspas kunt u vernietigen of opsturen naar:

Verkeerscentrum Nederland
Postbus 1500
4700 BM Roosendaal

Indien de beroepsverkeersregelaar weer werkzaamheden gaat uitvoeren, kan de aanstelling weer geactiveerd worden via de optie ‘Omzetting/bijplaatsing aanvragen’. Er wordt dan een nieuwe Aanstellingspas verstrekt. Let op: De einddatum van de aanstelling mag niet langer dan zes maanden verlopen zijn op het moment van aanvraag. Indien dit wel het geval is, dient de beroepsverkeersregelaar opnieuw examen te doen.

Wat vond u van dit artikel?